Секція_2

Управління інноваційними процесами у сучасній школі


11 коментарів:

 1. Олійник Т.М., Тарасова І.А. Дякуємо організаторам за проведення інтернет-конференції "Формування управління інноваційною діяльністю у загальноосвітніх навчальних закладах". Ознайомившись з представленими матеріалами можемо сказати, що теоретичні та практичні відомості досить змістовні та дають можливість застосовувати досвід впровадження інновацій в управлінській діяльності.

  ВідповістиВидалити
 2. Шановні учасники семінару, дякуємо Вам за активну участь у нашому заході. Сертифікати учасника інтернет-семінару "Формування управління інноваційною діяльністю у загальноосвітніх навчальних закладах" будуть надіслані Вам на електронну пошту Вашого навчального закладу протягом наступного тижня.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Нажаль, досі не отримала сертифікат( Можливо, це щось із моєю електронною поштою, що він не надійшов, чи його ще не надсилали? Дайте, будь ласка, відповідь! Дякую!

   Видалити
  2. Шановна Інно Анатоліївно, ми вже відправили Ваш сертифікат, вибачте за затримку,причина полягала в тому, що у Вашого закладу змінилася електронна адреса.

   Видалити
 3. Коломійченко О.В. Щиро вдячна за надану можливість ознайомитися із матеріалами інтернет-конференції, які можна використовувати в роботі.

  ВідповістиВидалити
 4. Коваленко Т.М. Отримала багато корисної інформації, яку зможу використати в своїй роботі. Дякую організаторам інтернет - конференції за даний захід. Всім учасникам - успіхів у роботі!

  ВідповістиВидалити
 5. Сусідко І.А. Дякую за заочну мандрівку навчальними закладами області та за цінні поради по темі від колег, які можна використати у власній роботі для її вдосконалення!

  ВідповістиВидалити
 6. Жижкун А.М. Актуальність проблеми беззаперечна. Познайомилися з новими формами управління інноваційними процесами. Згодні з думкою, що на сьогодні дуже важливо забезпечити конкурентноспроможність школи і педагогів.

  ВідповістиВидалити
 7. Молошнік А.В. Дякую організаторам і учасникам інтернет - конференції. Ми отримали чудову можливість ознайомитися з досвідом інноваційної управлінської діяльнсті наших колег. Всім успіхів у роботі!

  ВідповістиВидалити
 8. Спасибі за можливість дізнатися про актуальні проблеми сучасної освіти і шляхи їх вирішення.Знайомилися з матеріалами семінару разом з колегами - іншими заступниками. Сподобалася форма проведення семінару, інформативність і простота участі в його роботі.

  ВідповістиВидалити
 9. Інтернет - семінар - актуальна та цікава форма методичної роботи.Із великим задоволенням переглянула презентації, читала статті колег.Усім творчого натхнення, успіхів.
  Окрема вдячність організаторам семінару.

  ВідповістиВидалити